Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Dr Theiss alergol pollen...

A Dr Theiss alergol pollen blocker kenőcs gyártása megszűnt. Mit ajánlotok helyette?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
erről ott kell érdeklődni ,hol ilyen kenőcsöt lehetett venni .Ott talán tudják mi volt az összetétele
2013. jan. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sikerült találnod valamit helyette? Nekem is ez a gondom.
2013. jún. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem is pontosan ez a gondom. Jelenleg már sehonnan se lehet beszerezni, de egy gyógyszerész se tud semmit ajánlani, ami hasonló lenne, csak orrsprayket. De én pont nem azt akarom megvárni, hogy taknyom-nyálam összefolyjon és mp-enként tüsszögjek. :(
2013. júl. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
talált azóta valaki valamit?
2014. máj. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ismét én:


korábban találtam egy helyettesítő kenőcsöt, amit szintén ki fognak vonni a forgalomból hamarosan: Chloraseptic Allergen Block


Sajnos csak USA-ból rendelhető, olyan 700 ft körül jönne ki egy tubus ára szállítási költséggel együtt, ha 10 darabot megrendelnék valakivel. Ha van kedve valakinek felezni, harmadolni, akkor én kipróbálnám. Bp-en élek, személyes átvétellel.

2014. máj. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!