Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vakbélgyulladás? Esetleg más?

Vakbélgyulladás? Esetleg más?

Figyelt kérdés

Tegnap este elkezdett fájni a hasam alul, illetve felül olyan mintha beszorult volna a levegő, sajnos se fekve, se ülve, se állva nem tudok meglenni...Enyhe hányingerem is van, ételt viszont egyáltalán nem is kívánom...Pár napja felfáztam, esetleg petefészekgyulladás?Bár felül is fáj a hasam...

Nálunk ma már nincsen orvos, szerintetek ügyelet lesz ebből?


L/20



2013. jan. 7. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szélsebesen hívd az ügyeletet,reméljük vaklárma ,de ezzel nem jó viccelni! Ha semmi komoly,legalább megnyugtat!
2013. jan. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az én vakbélgyulladás tüneteim (amire így is 4 orvos kérdezte meg hogy nem e vagyok terhes)


hajnalban: 1. nap:hasmenés, majd később hányás, láz, hasi fájdalom (doki véleménye: vírus, pár nap és elmúlik)

2.nap: láz, hasfájás (már nem tudtam állni csak feküdni annyira fájt) hirtelen jövő hasmenés, kevés hányás (már nem volt mit) orvos véleménye (anyám ki akarta hívni): lehet erős felfázás, menjünk be hozzá, ad beutalót vérvételre.

3. nap: hát már hányásom hasmenésem nem volt, mert nem tudtam enni, lázam megmaradt, a hasfájás ugyanolyan erősségű (görnyedve tudtam menni) doki véleménye: hát inkább a kórházba ad beutalót Vakbél gyulladás GYANÚval...

kórház: vérvétel, hastapogatás, 4 orvos is megtapogat, megkérdezi mi a bajom, anyámat is kiküldik hogy hát ha nem merem bevallani hogy terhes vagyok (16 éves voltam) majd felvesznek vakbél gyanúval - 3 nap és mehetek haza-

pár óra múlva megjött a vérvétel eredménye és a főorvos rohant hogy azonnal műtő... műtét végén közölték azért nem tudták kitapintani mert már be volt tokosodva, hogy még milyen szerencse hogy észrevették és megműtöttek mert ha perforált volna ( a kiszakad és a tartalma a hasiüregbe ürül) akkor nekem kampec.


és mindez még csak nem is a 90-es években történt...

2013. jan. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló van napok óta, vírus is lehet. Néha jobb, néha rosszabb.

Úgy tudom a vakbélgyulladás magas lázzal és hasmenéssel jár. Ha lázas vagy, akkor inkább menj el orvoshoz hamar.

2013. jan. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!