Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Engem 2hónapja műtöttek...

Engem 2hónapja műtöttek gerinc sérvre, és egész jól vagyok, már dolgozom is. De az éjszakák az szörnyű, egyszerüen nem tudok feküdni, megfordulni. Mikor lesz ez 'normális'szerintetek?

Figyelt kérdés
Nappal amikor dogozom,vagy a háztartást vezetem,vagy a kislányommal vagyok akkor egész jó,persze vannak mozdulatok amik fájnak,de az elmegy még.Viszont éjszaka kétóránként felkelek sétálni kicsit mert nem bírok feküdni,fekve megfordolni,vagy csak a lábaimat felhúzni,na az katasztrófa.Aki tud erre valami okosat mondani kérem írjon.Köszönöm
2013. jan. 11. 06:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit mond az orvos, mit mond a gyógymasszőr?
2013. jan. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Rossz az ágyad, és a hátadban az izmok feszülnek.

Nem javasoltak új matracot?

2013. jan. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az orvos csak annyit mondott a műtét sikerült,a hathetes kontrollon sem mondott semmit,csak hogy türelem.Gyógymasszőrhöz nem járok,csak magam tornázom,a speciális gerinctornát.A matracot nem cserélem,mert már legalább négy ágyban aludtam és egyik sem jó.Inkább az érdekelne mikor lesz ez jobb,meddig tart még ez a minden fordulat fáj,állapot.
2013. jan. 11. 11:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Fekvő helyzetben még mindig idegszálakat nyom a gerinc

A háti izmokban csomók keletkeznek,és ez izom fájdalmakkal

jár.Izomlazitót kellene feliratni,este bevenni,ez még kicsit altat is.A reuma tapasz is jó dolog,csak hogy az

illatát birja e a család.Kámforos.Lehet venni eleketromos

pulzálós massás gépet.Akkorra csak mint egy okos telefon,

megfizethető áron már.Persze nagyon lenne erre a vizi torna ,de a gerinctorna is .Idővel ahogy meszesedik,múlik a fájdalom is .Itt már csak tüneti

kezelések vannak,beleérve a műtétet is sajnos .

Az időjárásra is nagyon érzékeny.

Jobbulást !

2013. jan. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Izomlazítóval óvatosan, ismertem olyat, aki meghalt tőle, nem játék. Az, hogy 4 rossz ágyban aludtál, semmit sem jelent, sok idő kell hozzá, mire hozzászokik a hátad az új matrachoz.
2013. jan. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aludj a földön egy vékony matracon.
2013. jan. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!