Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Öt napos hasmenés - mi lesz a...

Öt napos hasmenés - mi lesz a fogamzásgátlással?

Figyelt kérdés
5 napig non-stop ment a hasam, gondolom kiürült belőlem a fogamzásgátló mielőtt hathatott volna. Gyengeség miatt ez volt a legutolsó gondom, most viszont, hogy helyrejöttem nem igazán tudom mi a teendő. Hétfőn bemegyek a nőgyógyászhoz, de addig érdeklődök itt: volt-e valaki így hogy 5 napig kimarad a gyógyszer? Hogy kellett ezután szedni? Mikortól hat ismét?
2013. jan. 12. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szedd tovább végig, de ebben a hónapban kiegészítő védekezés kell.
2013. jan. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
voltál dokinál? mert 5 napos hasmenés az kicsit durva... illetve: miért nem vettél be hasfogó gyógyszert? vagy miért nem ettél hasfogó ételt,pl főtt krumplit? Ha elmentél volna dokihoz és mondtad volna neki ezt az antibébis dolgot,bizti segített volna...
2013. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kórházban is voltam, nem csak dokinál. Első két nap próbálkoztam az otthon levő hasfogó gyógyszerrel, rizzsel, áfonyalekvárral. Nem hatott. Aztán elmentem a háziorvoshoz, aki elköldött a kórházba. Ott írtak egy csomó gyógyszert. A fogamzásgátló említése ki is ment a fejemből...
2013. jan. 13. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!