Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Keveset iszom, mit tegyek?

Keveset iszom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Iskolás vagyok, van amikor úgy megyek haza, hogy egésznap nem ittam semmit, egyszerűen nem vagyok szomjas, csak ha tesi óra után leizzadtam. Nem lesz ebből gond?
2013. jan. 13. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:

De igen, sok gondod lehet belőle. Egyrészt mert nem tud így rendesen dolgozni a veséd, egy csomó méreganyag nem kerül kiürítésre, illetve besűrűsödik a véred, meg még biztos vannak más gondok is belőle.

Próbálj meg akkor valami édeset, mondjuk rostos innivalót inni, mert az édessége miatt kicsit jobban itatja magát, bár a legjobb ha szénsavmentes ásványvízből innál napi szinten legalább másfél litert. Bár ha nem eszel rendesen, akkor mondjuk mire igyál. Eszel rendesen napközben? Én se vagyok egy nagy ivó, de mindig iszok egy kicsit, sokszor akkor is, ha nem vagyok szomjas, így azért nap végére csak megvan a megfelelő folyadékmennyiség.

2013. jan. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogyhogy mit tegyél? Igyál! Ennyire egyszerű. Ha nem érzel szomjúságot, akkor is igyál meg napközben egy-egy pohár vizet, pár óránként. Ennyi.
2013. jan. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!