Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szakácsok körében mennyire...

Garry93 kérdése:

A szakácsok körében mennyire elterjedt dolog a drogfogasztás? Mert úgy hallottam, hogy az egész napos melót elég sokan csak egy kis orrpúderral szokták kibírni. Én szakács szeretnék lenni, de nem szeretnék ilyenbe belemenni. Érdemes megpróbálnom?

Figyelt kérdés
Őszinte válaszokat várok a szakácsoktól is.

2013. jan. 17. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

milyen kérdés ez?

ha a boncmesteri, vagy valami ilyesmi állással kapcsolatban írnák, még el is hinném...

2013. jan. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

ezt még egy halom más munkáról el lehetne mondani, de egyikről se lehet kijelenteni hogy a művelői drogosok.

baromság.

93 a születésed? Mert ha 19 évesen ilyeneket még elhiszel az elég gáz.

2013. jan. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a könyvtárosnők folyamatosan lövik magukat, a ruhatáros néni meg úgy dobálja befele a speedet mint a mókus a mogyorót.
2013. jan. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen 93-as a születésem. Sajnos kénytelen voltam elhinni,mert akit kérdeztem eddig,egyből tudott felhozni példát. Nyílván máshogy én sem hittem volna el.
2013. jan. 17. 21:36
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

... mókus a mogyorót - hahahahaha :)


En meg a kamionosokrol hallottam ugyanezt, mert azok csak nyomjak a pedalt, orakon keresztul a monoton motor zugas stb.. Hidd el, sokkal tobb a tiszta (jozan) munkas mint a drogos, barmelyik szakmat nezed!

2013. jan. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én meg az egyetemistákról hallottam
2013. jan. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
állítólag a drogosok folyamatosan csinálják
2013. jan. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Retekszisz válasza:
60%
A szakácsoknál tényleg gyakori...
2013. febr. 20. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Figyelj nem az a lényeg mit hallasz vagy látsz... Amit nem akarsz abba úgysem tudnak belehajszolni. Ha te nem akarsz egy drogos senki lenni akkor nem leszel az bármi is lesz a foglalkozásod.
2013. febr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
én meg a színészekről, na :) mondjuk ezt tapasztaltam is, de nem csak náluk. nem munkától függ, hanem embertől. aki csinálja, akkor is csinálná, ha mást melózna.
2013. ápr. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!