Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a legfontosabb dolog ami...

Mi a legfontosabb dolog ami boldoggá tesz egy 13 évest?

Figyelt kérdés
Nem ajándékra gondolok,nem is olyanra ami pénzel megvehetô,hanem amitôl boldog lesz.Pl. jó barátok. Vagy valami ilyesmi..amitôl élni akar.

2013. jan. 18. 07:27
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
A mai lányokat az teszi boldoggá, hogy a kiszemelt fiú csapja a szelet neki. Ez van...
2013. jan. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Hiába pontozol le akkor is így van.
2013. jan. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 13 évesen művelődtem, faltam a könyveket, egyre inkább egyedül voltam, ezért magamban játszottam, aminek keretén belül memorizáltam gazdaság- és természetföldrajzot, történelmet, vegytant, biológiát, fizikát. Ezen kívül segítettem édesapámnak a kertben és szerettem volna már dugni.


Ez utóbbira kicsit várni kellett még :)

2013. jan. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem pontoztalak le nem is láttam a kérdésem csak amikor már írtad,hogy ne pontozzalak le!Am. egyett értek veled

.

2013. jan. 18. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!