Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom?

Bedybaba kérdése:

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Az orvosok nem adnak megnyugtató választ! 2011 augusztusában abba hagytam a fogamzásgátló gyógyszerem, yadine-t szedtem 5 éven keresztül. Úgy gondoltam, már éppen elég ideje szedem, leállok vele, hiszen ha szeretnék majd babát tiszta legyen a szervezetem. Akkor 22 éves voltam. 2011. augusztustól egészen februárig, 30 Kg plusz súly jött fel rám! Amit a mai napig nem értek, hiszen ugyan olyan életmódot folytattam, mint ez előtt. Itt kezdett el foglalkoztatni a dolog, hogy valami nincs rendben. 2012. március elején felkerestem háziorvosom, aki elküldött laborvizsgálatra. A vizsgálat negatív lett. Semmilyen választ nem kaptam, ami igazolta volna a hízást, csak annyit, hogy biztos sokat eszek! Ez nem így van! Naponta 3-szor étkeztem és keveset. Hozzáteszem 178 cm magas vagyok és 65 kgról indultam!

2012. május 1. Csomók, a nyakamon, kiütések,..az ügyeletes orvos szerint megfáztam és bedagadtak a nyirokcsomók. 2 napra rá visszamentem és kiderült, hogy övsömör lett a nyakamon, ami köztudott nagy fájdalmakkal jár. Ez az egész elszomorított, bepánikoltam! Egy hétig szedtem rá a telvirán gyógyszert, majd visszamentem, hogy elfogyott és kéne még mert még fájt az övsömör is és a fejem is....erre már más diagnózist állítottak fel az övsömör mellé, vakbelet. Ami nem tudom honnan jött nekik, ha én is megnyomtam volna úgy a doki hasát ahogy ő nekem, neki is fájt volna. Akkor vizsgált meg neurológus is, (mert kiharcoltam, hogy én a fejem miatt jöttem ide azt nézzék meg alapon)....agyvizet vettek. Hozzá teszem mind vakbélre, mind agyhártyagyulladásra negatív tesztet kaptam. Ezeknek persze örültem, de akkor mégis mi lehet a bajom??? Miért vannak még mindig fájdalmaim?

Annyira elegem lett ebből, hogy depresszióssá váltam és pánik rohamok törtek rám. Azóta jártok pszichiáterhez, antidepresszánst is szedek 2012. szeptember óta, ami annyiban segít, hogy ne pánikoljak be ha fájdalmat érzek, ne féljek annyira, hogy komoly lehet a baj. Novemberben volt még egy neurológiai vizsgálat, ami szintén negatív lett (MRI, agyvíz, vérvétel). Nem értem komolyan mondom nem értem!!! Az én testem,én ismerem, ez nem állapot, hogy folyton fájdalmaim vannak. Belém nyilal a fájdalom a tarkómba és vége a jó napomnak! Azóta amióta megnyomkodott a doki és szép kis fertőzést is kaptam a nőgyógyász miatt...ott is fáj az egész alhasam!! Mondjátok meg mit csinálják? Hová menjek? Már nagyon elegem van az orvosok kísérletezéseiből!!! Gyógyszermentes életet akarok! Vissza akarom kapni a régi életvidám, fitt életem!!! Segítsetek!!!



2013. jan. 18. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Az övsömör nem az ember nyakán jön ki, hanem fejen, vagy a derékon, és nem kiütésekkel, hanem undorító gennyes hólyagokkal. Sok orvos még nem látott és sima kiütéseket is leövsömöröz. A tsh értékeid nézték? Csináltak borrelia tesztet (lyme kór)? Sajna, ha nem tömsz pénzt a zsebükbe, eszük ágában sincs segíteni..
2013. jan. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát a tarkóm és nyakam elég közel van a fejemhez, és bőrgyógyász is igazolta, hogy az, hiszen ahogy írtad gennyes hólyagokkal jelent meg a kiütés, az első doki szőrtüszőgyulladásnak nézte, és 2 nap múlva mikor egy adott idegpálya csíkon ment végig a kiütés, ami teszem hozzá égett és fájt piszkosul...mondták hogy övsömör!!!
2013. jan. 18. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!