Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hajmosásnál megközelítőleg...

Hajmosásnál megközelítőleg 110 szál hajszál elvesztése még normális, vagy már soknak tekinthető?

Figyelt kérdés
Mostanában görcsöltem rá erre, ez már kóros hajhullás vagy nem, nem tudom eldönteni, mindenhol mát írnak. Nektek nagyjából mennyi hullik ki? Ja és 3 naponta mosom.
2013. jan. 27. 21:46
 1/4 Joshy Ca$h ***** válasza:
100%
Nekem is sok hullik még se vagyok még kopasz:) Amúgy napi 70-100 az még normális!
2013. jan. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az még normális.
2013. jan. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem akarok kötekedni, esküszöm, de honnan tudhatja az ember, hogy hány szál haja hullik ki hajmosásnál? Megszámolja? :)

Nekem nagyon sok hullik ki, de fogalmam sincs, hogy körülbelül hány szál. Viszont tuti sokkal több, mint amennyinek kéne.. :/

2013. jan. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, voltam olyan pihent, hogy képes voltam megszámolni :D. Na, kíváncsi voltam, mert soknak tűnt :D.
2013. jan. 27. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!