Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valami bajom? Felelőtlen...

Lehet valami bajom? Felelőtlen dolog volt igy belekezdeni? Elkell mennem vizsgálatra? Lyndinette 20 at szedek, az orvos pedig nagyon durva volt legutóbb és félek elmenni vizsgálatra

Figyelt kérdés
kb egy éve hagytam abba a lyndinette 20 fogamzásgátló gyógyszer szedését de most újra elkezdtem szedni. a háziorvosommal írattam ki de nőgyógyászati vizsgálaton nem voltam. korábban is ezt szedtem ezért ezt írattam fel.
2013. jan. 30. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Én elmentem volna nőgyógyászhoz. Nem a tabletta miatt, hanem azért, mert évente egyszer jó ha megnéz, és még méhnyakrák szűrést is végez. Főleg úgy, hogy még szexuális életet is élsz...
2013. jan. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, felelőtlenség. Miért nem mentél akkor másik orvoshoz, ha az előző durva volt?
2013. jan. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyszerű: menj el egy másik orvoshoz. Nem vagy nőgyógyászhoz kötve.

Ha újrakezded, akkor azért érdemes lenne egy vizsgálatot csinálni előtte.

2013. jan. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Válts orvost, SzTK-ban voltál, vagy magánnál?
2013. jan. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kórházba jártam időpontra de nem csak 1 orvossal volt problémám. a környékbeli magánorvosokról pedig nem hallottam jókat. pl 18 éves szűz lányt le k*rváz mert gyógyszert kért a menstruációs problémáira, vagy másik példa h egy 30 év körüli hölgynek a babáját cisztának nézte és beutalta operációra. nem akarok megint fizikai sérülést szenvedni sem pedig megalázást. emiatt nem mentem orvoshoz. köszönöm a válaszokat
2013. jan. 30. 12:37
 6/9 A kérdező kommentje:
még hozzátenném h az utolsó vizsgálatomon feltolta az orvos azt a fém dolgot majd közölte h lazuljak el még feljebb tolta. a könnyem is kicsordult annyira fájt. a vizsgálat után majd egy hétig véreztem és pár hónapig fájdalmas volt a párommal az eggyüttlét és persze vérzéssel is együtt járt.a melleimet pedig csak az első orvos vizsgálta meg 18 éves koromban azóta se, egyik sem és már 26 vagyok.
2013. jan. 30. 12:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon durva, amiket leírtál. Hol volt ez? Melyik kórházban vagy városban?
2013. jan. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez szomorú.
2013. jan. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Békéscsabai kórházban volt de az orvos nevét már nem tudnám megmondani
2013. jan. 31. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!