Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fáj a vádlim felső...

Mahhoo3-3 kérdése:

Nagyon fáj a vádlim felső része, pár nap alatt elmúlik magától?

Figyelt kérdés
A vádlim felső része nagyon fáj, különösen ha lépek és lábujjhegyre próbálok állni. Egy tompás-szúrós érzek függőleges irányban (kb 1 centi szélességű, nem az egész) és olyan 5-6 cm hosszúságú lehet. Tegnap farsangon nőnek öltöztem és magassasrkúban járkáltam (hosszan most jártam benne elősször(fiú vagyok) anyukámé). Volt limbó nem tudom az árthat-e. És voltam diszkóban ahol végig ugráltam. az a gond hogy megyek sítáborba ahol holnap után már síelnem kell. Dél felé kentem flexagil-el. Tegnap estefelé is fájt már, de igázen erősen ma reggel kezdett el fájni. (nehezen lépek miatta) ha kellene a válaszhoz: 13 éves vagyok.

2013. febr. 2. 21:06
 1/3 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon fontos, akinek valami kis ötlete van is léci írjon mert még ma este kellenének válaszok mert holnap reggel indul a busz. aki ír annak előre is nagyon nagyon köszönöm
2013. febr. 2. 21:44
 2/3 anonim ***** válasza:

Vitamin hiány .Kálcium magnézium .

Ricthofid Sport krémmel kenjed ,többet ér flexagil kenőcs

2013. febr. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi, van itthon pont sport krém, azzal is kenem, holnapig csak elmúlik, mára is sokkal jobb, de azért még fáj.
2013. febr. 3. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!