Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most kaptam egy állást, ha...

Most kaptam egy állást, ha megkérdezik az egészségügyi vizsgálaton hogy szedek valami gyógyszert, szenvedek valamilyen betegségben kötelességem őszintén válaszolni?

Figyelt kérdés
Epilepsziás vagyok és nem szeretném az orrukra kötni!
2013. febr. 4. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:

nem tudom mennyire súlyos a betegséged,de sztm ez attól függ,hogy számít e itt,hogy milyen munkát kaptál.Vannak ilyen kategóriák,ahol nem lehet dolgozni,ha ilyen vagy olyan betegséged van.

elvileg kötelességed,de szerintem saját felelősséged, hogy elmondod e vagy sem.Mivel saját magadra és másra is veszélyt jelenthet ,ha mondjuk rohamot kapsz,és nem tudják a te betegségedet,hogy mit kell ilyenkor csinálniuk veled(nem tudom milyen munkahelyet kaptál,de pl ha vezetni is kell vagy akármilyen fizikai munka )

2013. febr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Recepciós állást kaptam, szoktam néha rosszul érezni magam, de rohamom már 10 éve nem volt.
2013. febr. 4. 15:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, kötelességed őszintének lenni, mert ha lesz rohamod, tudják, hogy mit kell csinálni!
2013. febr. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!