Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanásos a fenekem. Sajna...

Pattanásos a fenekem. Sajna ez elég kellemetlen. Tapasztalat valamiröl? Valaki tanács? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

2013. febr. 7. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Gyógyszertári babapopsikenőcs (így kérd,fehér tégelye,3-400Ft körül van)


Nekem is szokott kijönni,kenek rá,másnapra halvány,harmadnapra eltűnik.

Este szokta párom bekenni nekem,aztán hason fekve tévézek,igy van ideje beszivódni rendesen.

2013. febr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szerintem keress fel egy bőrgyógyászt, nem ciki, ne félj.

Sokat számít az, hogy milyen alsóneműt, ruhát viselsz, a műszálas anyagoktól gyakran kipattoghat a bőröd. Valamint az étkezés. Én fehérje érzékeny vagyok, 24 évesen bőven túl vagyok a pattanásos korszakon, de a sok tojás, tej, azonnal "kicsap". Valamint a hüvelyes növények.

2013. febr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Hát elég sok tejet iszok,lehet nálam is az a probléma,erröl még nem hallottam.Tuti kipróbálom a krémet is,főleg ha ilyen olcsó.
2013. febr. 7. 13:40
 4/8 anonim válasza:

Eszembe jutott még valami. Attól függetlenül, hogy fiú vagy lány vagy.

Este, mikor már nem mész közösségbe, vékonyan kend be arcszesszel, de a legjobb a gyógyszertári alkohol. 1-2 ilyen alkalom után szépen leszárítja a pattanásokat.

És igen a tej, és a fehérjék szépen elősegítik a kirügyezést.

2013. febr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Arcszesszel,gyógyszertári alkhollal ne csináld hosszú távon,brutálisan kiszáritaná,véresre pattogna.
2013. febr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben,megcsinálom.
2013. febr. 7. 13:49
 7/8 anonim válasza:
Nekem is rettenetesen az volt aztán rájöttem hogy nem tudok csak pamut bugyit viselni. Azóta eltűnt.
2013. máj. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alsol kenőcs
2013. aug. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!