Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek?

Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt hiszem depresszios vagyok,sot ez tobb mint valoszinu hiszen elvegeztem egy tesztet a neten es azt irtak eleg sulyos vagyok. Arrol lenne szo,hogy rosz kedvem van alandoan es semmi eletkedvem nincs,semmi celom,a vilag elszurkult elottem es monotonnak tunik,semmi sem tesz boldogga es nagyon szeretet hianyom van.A depreszios tuneteim megegyeznek es mostmar betegnek is erzem magam.Allandoan faj a hatam,a hasam es a fejem.ABszolut hidegen hagy , hogy mi van a barataimmal,a csaladommal,az ismeroseimmel,nem torodom senkivel.Egyetlen megoldas a halal lenne a lelki allapotom javitasara.Viszont nem akarom ezt elmondani a szuleimnek,bar szerintem anyuka mar sejti de` nem akarom , hogy megtudja biztosra. Szeretnek tanacsot kerni,hogyan labaljak ki belole. Mar probalkoztam vidam zenekkel de azokon is csak sirok, a vidam filmektol talan jobb lesz a hangulatom de nem sokkal es` nem tudom mit tehetnek meg ez ellen.A barataimat elvesztettem senkit nem erdekel mi van velem. 18 eves lany vagyok :) es elore is koszi a valaszokat
2009. szept. 5. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ha ennyire súlyos a dolog, akkor próbálj felkeresni egy pszichológust! A szüleidnek mindenféleképpen mondd el, hiszen a legtöbb depresszióson a környeztete tud a leginkább segíteni.
2009. szept. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Sztem ne mondd el a szüleidnek, mert akkor lehet, hogy csak baj lesz belőle. Menj el egy pszichológushoz, vagy legalábbis ha van, akkor a bnőddel beszélgess sokat.
2009. szept. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!