Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Viszkető, vörös kiütések....

Viszkető, vörös kiütések. Mitől lehet? Bővebben lent

Figyelt kérdés

az ujjamon rendszeresen kijönnek piros kiütések.elkezd viszketni,és utána bepirosodik.van,hogy hólyagos is lesz,olyan,mint egy vízhólyag.

most 3 ujjamon jött ki,a bal mutatóujjamon pont az izületemen van,ahol be tudom hajlítani.és fáj is.

voltam orvosnál vele pár hónapja,de csak egy kenőcsöt irt fel,ami gyulladáscsökkentő,és azt mondta,hogy elfertőződött egy seb.

hiába mondtam neki hogy nem volt ott sérülésem,nem mondott mást.

Jövőhéten elnmegyek másik dokihoz,de addig is hátha tud irni vmi hasznosat...ha vki tudja mi ez,annak nagyon várom a válaszát!előre is köszönöm!


2009. szept. 5. 12:29
 1/3 A kérdező kommentje:
hátha tudtok irni vmi hasznosat.ezt akartam irni,bocsi
2009. szept. 5. 12:30
 2/3 anonim ***** válasza:

nemilyen sok apró kiütés? vagy nemmuszáj sok apró, hanem 1-2-3. és kicsit kemények? és baromira viszketnek, és kicsit fájnak is nyomásra?

nekemis szokott ilyen lenni, pont a mutatóujjamon, ott ahol behajlítom. elfog múlni 2-3-4 napon belül.

nigazából nemtom miez, de nem káros:D

nekem csalánkiütéseim is vabnnak, úgyhogy én ezzel hoztam összefüggésbe

2009. szept. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez lehet, hogy dyshidrosis(bár még lehet egy pár dolog, de erre a legtípusosabb), ami egy ismeretlen eredetű vagy allergiás bőrgyulladás. Menj vele bőrgyógyászhoz, bár ő is csak kenőcsöt fog felírni rá valószínűleg.
2009. szept. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!