Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Befolyásolják az álmaitok a...

Befolyásolják az álmaitok a valós érzéseiteket ébredés után?

Figyelt kérdés
Velem előfordult régebben, hogy azt álmodtam már nem szeretem az akkori páromat, aztán ébredés után valahogy tényleg éreztem, hogy valami olyan más. Vagy egy régi párommal álmodtam és utána nagyon sokat gondoltam rá és megkerestem. Vagy volt egy tárgyam álmomban, amit aztán vennem "kellett" élőben is. Esetleg ruha. Ha valakinek volt már ilyen esete bármilyen témában, vagy van róla véleménye, akkor írja le.
2009. szept. 5. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem mindig és van amikor az álmot már el is felejtettem sőt ,h csókolóztam az oszitársammal ilyet is álmodtam és utána egy napig fura érzésem volt...
2009. szept. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé megszokta néhány álmom határozni az életemet.Pl.:Idén márciusban megtudtam hogy terhes vagyok,é rá három hónapra azt álmodtam,hogy a 3 éves kisfiam leesett az ablakból,és meghalt,majd a sógórnőm rohan felfelé a lépcsőn szólni,hogy mi történt,de soha nem ért fel.az álom után egy héttel bevéreztem,és a sógórnőméken kívűl,senki sem volt elérhező.aki bevitt volna a korházba,amikor közölte velem az orvos hogy a magzatnak már nincs szívhangja.Tehát ez is elég furcsa,hogy az álmomban is,meg a valóságban is ugyanaz a személy volt jelen.
2009. szept. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!