Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Drogfogyasztás után mennyi...

Drogfogyasztás után mennyi időt kell várni, hogy adhassak vért? (Bővebb info lent. )

Figyelt kérdés
Nem vagyok drogfüggő, semmi ilyesmi. Még novemberben elszívtam egy fél jointot, de ennyi, semmi több. És szeretnék a közeljövőben vért adni, és úgy tudom, 3 hónapot kell ilyenkor várni, de nem vagyok benne biztos, abban sem, hogy lehet-e.

2013. febr. 11. 15:53
 1/10 an00nym ***** válasza:
nyugodtan adhatsz, már semmi probléma nem származhat belőle
2013. febr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Remélem is. :)

Köszönöm szépen!

2013. febr. 11. 19:44
 3/10 --Bencee-- válasza:
mihez kell? sportorvosi? mert ha oda akkor inkább vizeletet vigyél de szerintem a vérbe se mutatják ki mert nincs joguk megnézni a thc szintet arról meg nem is beszélve hogy azt egy csomó pénz...
2013. febr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem oda kell, egyszerűen szeretnék vért adni. Lesz a főiskolán.
2013. febr. 12. 22:03
 5/10 anonim ***** válasza:

joguk van megnézni, de nem szokták, drága ahhoz a teszt, hogy minden donort végignézzenek


aki meg annyira nincs képben, hogy a véradás és a vérvétel elnevezést keveri, inkább ne okoskodjon

2013. febr. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy joguk van megnézni, a kérdőívben, amit ki kell tölteni véradás előtt is rajta van, hogy fogyasztott-e valamilyen a drogot az elmúlt ennyi meg ennyi hónapban? Csak a számra nem emlékszem... :/
2013. febr. 17. 19:44
 7/10 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,hogy 1-2 hét után már nem számít a joint.

Amúgy csak akkor nem adhatsz vért,ha bökős cuccot fogyasztottál.

Ha a véradóban olyan emberhez kerülsz,akkor kérdezz rá halkan.Szoktak ott fiatal csajok is lenni,nem fognak ezen meglepődni...

2013. febr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A legközelebbi véradás nem tudom, mikor lesz, de szerintem addigra már végképp nem lesz gáz. De azért köszönöm. :)

"Lesznek ott fiatal csajok is...+ :D Ez vicces, én is egy 20 éves lány vagyok. :)

2013. febr. 24. 12:23
 9/10 anonim ***** válasza:

ŐŐŐŐŐ,akkor bocsi :D


Amúgy szerintem nyugodtan megkérdezheted tőlük függetlenül attól,hogy Te is lány vagy

2013. febr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Semmi baj, már adtam vért. :)

Mint kiderült igazából csak a vénás drogokra kérdeztek rá. :D

2013. márc. 17. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!