Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fülcimpa hátulján egy...

A fülcimpa hátulján egy kemény, fájdalmas csomó?

Figyelt kérdés
Pár 1-2 ezelött a bal fülcimpám mögött egy kemény, fájdalmas csomó keletkezett, ahogyan tudtam megnéztem, hogy van-e valamilyen színe és még piros sem volt vagyis én nem láttam annak, akinek megmutattam először azt sem tudta mit kell nézni, csak miután megfogta, érezte, hogy ott van valami. Tippek, hogy mi lehet az?

2013. febr. 12. 22:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
javasolt még az ezüstkolloiddal való kezelés, de ha ezüst tárgyat, pl fülbevaló át tudsz fűzni rajta az is jó. De mondom csak ha nem okoz nálad allergiás tüneteket.
2013. febr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én egy injekcióstűvel egy kicsit beleszúrtam, óvatosan megnyomtam és kijött belőle a cucc :) Persze ez esetfüggő, lehet hogy épp nem pattanás.
2014. júl. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!