Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valószínűleg genetikai okú...

Valószínűleg genetikai okú kopaszodásom van. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Édesapám és néhai nagyapám is fiatal korukban kezdtek el kopaszodni és épp a fejük búbján, mint én. Nemrég vettem észre, hogy egy picike foltban már hiányzik a hajam, de ezt egyenlőre el tudom takarni -félhosszú hajam van. Van valami módszer rá, ha nem is helyrehozni, de megállítani ezt a folyamatot és viszonylag olcsó? 20/F

2013. febr. 13. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Olcsó nincs.
2013. febr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs, hacsak nem akarsz parókát hordani. De szerintem az gázabb lenne, mint a kopaszságod, kivéve egy farsangi bálon.


Egy csomó férfi jól néz ki kopaszon. Nézd meg Bruce Willist.

2013. febr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Zora242 ***** válasza:
Léteznek külső minoxidil tartalmú szerek, táplálék kiegészítők, melyek segítségedre lehetnek, amennyiben a hajhagymák nem sorvadtak el teljesen. Ha kezdeti stádiumban van hajhullásod, akkor erre lehet esély, egyéb esetben az egyetlen módszer a genetikai kopaszodásra a hajátültetés.
2013. febr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A finasteride (Finpecia, Fincar) vagy a Dutasteride alapú szerek (Avodart) lehet csak a segítségedre. Ezek tényleg jók, bár lehetnek néha mellékhatásaik, főleg a 2. nak. Ehhez még jó ha használsz kiegészítésként Rogaine habot (Minox tartalmú) illetve Nizoral sampont. Ez a big three, amit a kopaszodás elleni berkekben alkalmazni szoktak. Sok sikert.
2013. febr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 molnar.szabina válasza:
Én fiatal nő létemre bevállaltam a hajbeültetést. Nekem szerencsére nagyon kis területen volt rá szükség és csak egyszeri "alap" beavatkozás kellett. ma már hajhullás, kopaszodás kérdésben nagyon sok hajklinikához lehet fordulni. Mindenképpen mindenkinek ajánlom hogy menjen el személyes és ingyenes konzultációra. Pl shklinika.hu Én is voltam több helyen és mindenhol fogadtak teljesen ingyen. Aztán persze szimpátia alapján döntöttem.
2013. márc. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szabina. Férfiaknál más a helyzet. Nagyon mélyes zsebbe kell nyúlni. Két hatalmas homlok újratelepítése is kb 7-800 ezer ft. Ami nagyon húzós, egy használt autó ára. Azt pedig még nem tettük hozzá, hogy abból is sok ki fog hullani és nem lesz tökéletes az eredmény, vagyis kellesz még ezen felül is még 1-2 beültetés. Millió felett van így a végösszeg.
2013. márc. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!