Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sok ido eltelt mar de meg...

Sok ido eltelt mar de meg mindig szenvedek, gyotor belulrol. Nem tudok mit tenni. Szerintetek?

Figyelt kérdés

10 evesen kezdtem cigizni. Az elkezdes utan egy ket honappal mar gyakran cigiztem es egeszen 16 eves koromig napi 2-3 doboz ment el.

11 evesen elkezdtem fuvel ami nagyon megtetszett es egy het utan minden napos lett. Az adagok az egbe szoktek. Rengeteget szivtam es skizofrenia de meg inkabb a paranoia jelentkezett eleg hamar. Depresszios lettem es semmi de szo szerint semmi nem erdekelt csak hogy meg legyen az adag. Es mikor meglett csak akkor nyugodtam meg.

Abszolut fuggesem lett tole. Ha nem szivtam reggel akkor elhanytam magam. Ha nem tudtam napkozbe megorultem es addig ugyeskedtem mig meglett. Ha meg este nem szivtam lefekves elott akkor nem tudtam elaludni es szenvedtem. De mar sokszor szivas kozben oklendeztem de akkor is tuszkoltam le a torkomon.

Ez melle jott egy eros amfetmin fugges ami allitom olyan vagy rosszabb mint a heroin. De csak ettol voltam boldog. Aztan LSD, gomba es meg sok egyeb de nem reszletezem. A lenyeg h csak attol voltam boldog ahogy euforias erzes ontotte el a testem, agyam a fű es speed keverektol vagy az LSD- tol vagy a gombatol.

Kb 16 evesen nagy onerovel es tobbszori nekifutassal de abbahagytam. Borzaszto volt a kin. Most 18 vok es ugyanugy szenvedek sokszor es allandoan kisert. A mindennapjaim resze ahogy eszlelem az agyamban keletkezo valtozasokat. Hihetetlen. Öngyi is akartam lenni de eddig egy hajszal mindig elvalasztott. Es azota sem erdekel semmi az egvilagon. Mindent probaltam mar. Nem megy.



2013. febr. 13. 16:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Nagyvonalakban ennyi. Ertelmetlen azota az eletem. Szurke es vagyom vissza a mamorba amit a drog ad mert nekem mar az volt olyan mintha jozan lennek amikor be voltam allva.
2013. febr. 13. 16:09
 2/8 anonim ***** válasza:
Fel kéne keresned egy szakembert, aki segíti a lelki függőségedet is megszüntetni. Nagyon dicséretes dolog, hogy két éve tiszta vagy. Keress egy olyan pszichológust vagy pszichiátert akinek ez a probléma a szakterülete. Nehéz lesz, de menni fog!
2013. febr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Pont egy hete voltam ilyen embernel es a parbeszed soran meg en ejtettem gondolkodoba es nem jutott szohoz egy percig.

De koszi

2013. febr. 13. 17:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor ki kell próbálni másikat. Előbb utóbb lesz aki segít! Kitartás!
2013. febr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 an00nym ***** válasza:

daath.hu

ide regisztrálj és másold be a számodra legmegfelelőbbnek tünő topikba ezt a kérdést, biztos kapsz majd kellemetlen kérdéseket, de jobb válaszokat is mint amire itt számíthatsz

2013. febr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Testvérem, ha már elkezdted csináld rendesen!!!!!!!!
2013. márc. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb drog elraktározódhat a test zsírszöveteiben, és hosszú ideig ott is marad. A drogok könnyen keverednek a szervezetben lévő zsírokkal. Testünkben a zsír az erekhez közel helyezkedik el. Amikor a drogok az ereken keresztül a szervezetbe jutnak, a zsírszövetek mágnesként vonzzák magukhoz a drogrészecskéket.

Ez azért jelent problémát, mert amikor az illető később fizikai munkát végez, edz vagy túrázik, a szervezete zsírt fog elégetni, és egy kis mennyiségű drog visszakerülhet a vérébe. Ez azt okozhatja, hogy a személy részben ismét a drogok hatása alatt érzi magát, valamint újra megérzi egy kicsit annak a bizonyos drognak az "ízét".


A ZSÍRBAN ELRAKTÁROZÓDOTT DROGOK AZ ENERGIAFELHASZNÁLÁS SORÁN (MUNKA, SPORT, STB.) A VÉRÁRAMLÁSBA VISSZAKERÜLT DROGOK.


[link]

2013. ápr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez nalam is igy volt.A drog mindig is az eleted resze marad.Mar en se csinalom,de az,hogy megkivanod az mindig elo fog jonni.Ugy kulonosebben nem tudsz ellene semmit csinalni.Max elmesz egy pszihologushoz(en is jartam,de azon kivul,hogy elmondthattam neki a problemaimat kulonosebben nem segitett rajtam).Magadon kell erot venned,es arra gondolnod,ha eddig nem csinaltam akkor ezutan se teszem.Az,hogy boldogtalan vagy mar mas dolog.Talan keresned kellene egy barati tarsasagot,akik megprobalnak ezt az egeszet elfeledtetni veled.
2013. júl. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!