Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhatja? Mitől lehet...

Mi okozhatja? Mitől lehet ez, mit szedjek, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve kezdtem el gyúrni. Függetlenül a magas alkatomtól, gyorsan és látványosan fejlődök, mások szerint jó a genetikám (mellette focizok is gyerekkorom óta versenyszerűen). De mostanában karozásnál könyéktől csuklóig húzódó fájdalmat érzek, egészen fél percel a gyakorlat bejezezése utánig. Azt mondták nagyon megeröltettem, és pihentessem. Mondom jó, de ami jobban zavar az a mellezésnél a kulcsontomnál érzett szúró fájdalom egy egy pontban. Mintha két csontom találkozásánál érezném, és alapvetően az egyenes padon. Nagyon betud szúrni míg végzem a gyakorlatot, elkezdtem izületvédőt szedni már egy hete, de még mindig érzem. Minden tanácsot szívesen veszek...
2013. febr. 15. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom h pihentesd. Nem tudom mit értesz ízületvédő alatt, de ha porcpótlóra gondolsz (keratán szulfát és társai) azok lassan hatnak. Ezen kívül nem az ízületeiddel van baj szerintem, hanem az izmokat terhelted túl.
2013. febr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Izületvédő alatt ezt értem: (videóban nézd...)


[link]

2013. febr. 15. 23:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig valószínűleg az ízületeid nem bírják. A magas embereknek a gyors növéstől gyengébbek az ízületei, te pedig túlterheled és ez fáj. A fájdalommal mindig azt jelzi a test, hogy amit csinálsz, azt hagyd abba, mert nem jó. Kisebb súlyokkal eddz, adj esélyt, hogy az ízület is erősödjön, a saját testsúllyal végzett gyakorlatok a legjobbak erre a célra.
2013. febr. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A karodban érzett fájdalom tuti nem izület eredetű. A kulcsontodról többet kéne regélni h tudjak rá valamit mondani. Első voltam.
2013. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert ugye a kulcscsontnak 2 vége van... stb.
2013. febr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a baj az ízületi fájdalommal, hogy kisugárzik, és baromi nehéz megmondani, hogy tulajdonképpen honnan is jön a fájdalom, lehet, hogy a csuklód nem bírja, nekem akkor szokott az alkarom külső része fájni kegyetlenül.
2013. febr. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért fáj az alkarod, mikor a csuklódat erőlteted, mert a csukló izmai az alkarban erednek. Még mindig első voltam.
2013. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!