Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan gyógyszert...

Tudnátok olyan gyógyszert mondani vagy bármit ami normalizálja (optimizálja) az anyagcserét? Mert nagyon gyors anyagcserém van és valami olyasmi kéne ami normális szintre tenné?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Elsősorban kezdjük ott, hogy hogyan táplálkozol?
2013. febr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj! Van egy ismerősöm, akinek hatszoros gyorsaságú az anyagcseréje. Irigylem!
2013. febr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Napi 5,6,7 eszek! Kondizok mellette szedek kiegeket. Napi 600g Ch és 220g Fehérjét 65kg vagyok! Ennyi kajától egy 100kg ember is hízna.. durum tésztát, rízst, csirkét, halat, zöldségeket,túrót, zabot.. :)
2013. febr. 18. 21:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, nekem is gyors az anyagcserém. Aki írta a hatszoros értéket leírná mi a normális? Enyém nem tudom mennyire, csak hogy gyors.
2013. febr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Gabonákkal mérgezed magad, ami köztudottan PM problémákat okoz, szerinted ezen milyen gyógyszer segít?

Egy altató, ami miatt nem eszel össze ennyi.. cuccot. Amúgy akármit megeszel?

2013. febr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Széklet rendbeen van?
2013. febr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Olyan ételeket mint a testépítők! Széklet rendben van!
2013. febr. 19. 17:21
 8/8 anonim ***** válasza:

A testépítők nem úgy esznek, hogy rendben legyenek :D

Ha a gabona glutén miatt PM túlműködésed van, ehetsz amennyit akarsz, az életben nem fogsz hízni (amíg ez tart).


Több zsírt egyél, és a glutént hanyagold. Ez segíthet. Ch-t is egyél, jó is az..

2013. febr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!