Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 20évesen lehetek még magasabb?

20évesen lehetek még magasabb?

Figyelt kérdés
Van valami gyógyszer vagy valami amivel magasabb leszek?alacsony vagyok,legalábbis sztem

2013. febr. 21. 09:21
1 2
 1/14 anonim válasza:

Ha célzott pajzsmirigy ingerlést hajtasz végre magadon, mondjuk sugárkezelést, vagy kemoterápiát, akkor elképzelhető, hogy nőhetsz még 50 centit is.


Csak fennáll a veszélye, hogy pajzsmirigy rákban fogsz meghalni 10 év múlva.

2013. febr. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de nem leszel már magasabb és nincs rá semmilyen gyógyszer.

Egyszer a nat. geo-n volt egy műsor (Tabu), amiben egy lány úgy lett 5 cm-el magasabb, hogy a lábát eltörték és valami speciális szerkezettel húzták ki a csontját, hónapokba telt, amíg felépült és heges is maradt durván.

Inkább próbáld meg magad elfogadni, öltözködéssel, cipőkkel, hajviselettel is nyújthatsz az alakodon. A legfontosabb, hogy ne legyen rajtad súlyfelesleg.

2013. febr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 TheSzasze válasza:

Miért hány cm vagy?

A nagyon alacsonyaknak vannak olyan telitalpú cipők amiknek óriási a sarkuk, de a talprésznél is van emelés, így aki hordja nem érzi, hogy magasan van a sarka:)

2013. febr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nálad a növés már befejezőtöttnek tekinthető.
2013. febr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. febr. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

valószínűleg már nem fogsz nőni... férfi vagy nő vagy?

feltételezem, hogy férfi, mert nekik szokott főleg ez probléma lenni. fiatalkorban lehet szedni növekedési hormont, de 20 éves kortól már szerintem nem lehet, mert állítólag a kiálló testrészekre hat(fül orr)


ha lenne valami nagyon hatásos módszer, gyógyszer felnőtteknek, akkor nem lenne alacsony ember a földön úgy hiszem.

2013. febr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,akk sajna nem lehet:Sa pajzsmirigyest pedig inkább nem próbálom ki

168 és nő

2013. febr. 21. 10:12
 8/14 anonim ***** válasza:
mi baj van a 168 cmel nőként? :DD
2013. febr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az hogy alacsony vagyok és olyan rossz érzés főképp amikor magasabb lányokat látok
2013. febr. 21. 10:21
 10/14 anonim ***** válasza:
az átlag női magasság 165 cm körül van. nem értem, hogy ez miért zavar téged, a legtöbb pasi a "kisebb" nőket szereti...
2013. febr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!