Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudtok olyan természetes...

Nem tudtok olyan természetes alapanyagú gyógyszerről ami a hormonokat (LH, FSH, ösztrogének) beállítja? Hormon zavaros vagyok és kövér is és már idegesít! A diétát úgy csinálom ahogy elő van írva és mégsem megy le semmi :- ( ( ( (

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:

A hormonokra mindenképp kell szedned az előírt gyógyszert.

Biztos vannak ilyen homeopátiás szerek, de én jobban bízom ilyen betegségeknél az orvos által kiírt, már bevált gyógyszerekben.

A diétát nem tudom mióta csinálod, de gondolom nem hosszú ideje. Ne legyél türelmetlen, nem potyognak le csak úgy a kilók, mozogj is mellé, ne csak a csodát várd. Ha ezt betartod, odafigyelsz hogy mit eszel és mikor, mozogsz eleget, legalább fél év alatt jelentős változás fog bekövetkezni a súlyodban. És a hormonok is rendeződnek. Ugyanis az elhízás következménye a hormonháztartás felborulása és nem fordítva, nem a hormonoktól hízol meg.

Eü-s

2009. szept. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
azért vagy kövér, mert hormonzavaros vagy. ha helyreállítják a hormonháztartásod, könnyebben tudsz majd leadni a kilókból.
2009. szept. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kövérség miatt alakul ki a hormonzavar. kicsit olvasstaok már utána.

Csak az hízik aki többet eszik, ami lehet hormonális hatás következménye, de ezt önkontrollal meg lehet oldani.

egy 55 kilós normál testalkatú emberből nem lesz hipp-hopp 110 kiló, ha nem visz be többlet kalóriát.

Kicsit néha gondolkodni kéne. (értem ezt arra hogy a hízástól vagy hormonzavaros és nem fordítva, mint kifejtettem, az előző válaszolónak).

2009. szept. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!