Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyamatosan dugul az orrom,...

Folyamatosan dugul az orrom, fáradékony vagyok, dekoncentrált és már egy ideje orrcsepre szorulok napi többször! Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Este fürdés után rendszerint bedugul,egyre többször nehezen tudok elaludni, reggelre valamelyest kitisztul egy kis időre de aztán újra dugul és dugul és muszáj az orrcsepphez nyúlnom amiről úgy tudom h nem túl egészséges hosszú távra nézve na meg persze nem is költségkímélő!

Voltam SZTKban mondták h van egy kis orrsövényferdülésem de nem jelentős(utánaolvastam már a témának)ennek ellenére nem értem h ha már ennyire az életminőség rovására megy ez az egész akkor miért nem lehet megműteni???

Kérlek segítsetek vmivel!

Ja majd vissza kell mennem allergiatesztre de életemben soha nem voltam semmire még allergiás!


2013. márc. 4. 10:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, ha ez ennyire az életminőség rovására megy, akkor szerintem biztos tudnak vele mit kezdeni.

Az allergia meg tudod egy olyan dolog, hogy tegnap nem voltam allergiás valamire, holnap meg már az leszek. Az, hogy te eddig nem voltál valamire az, az nem jelenti azt, hogy soha nem is leszel.

Várd meg, mi lesz az allergia teszt eredménye és ha az negatív, akkor utána szerintem érdemes akkor tovább foglalkozni a másik dologgal.

2013. márc. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!