Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pedikűr! Szerintetek érdemes...

Pedikűr! Szerintetek érdemes rendszeresen járni függetlenül attól, hogy fiú vagy lány az illető?

Figyelt kérdés
Akik jár annak otthon egyáltalán nem kell bőrkeményedésekkel, tyúkszemekkel, stb. bajlódnia?

2013. márc. 7. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Igen, mindenképp!

Egy igényes, ápolt férfiláb rendkívül szimpatikus!!!


Olyanhoz menjél, aki a szikével alaposan lekaparja a megvastagodott bőrt a talpadról, nem csak vakargatja. Fontos, hogy nem használ sarokreszelőt, annyira profi a szikével. Sajna, nem minden pedikűrös alapos. Viszont én találtam egy nagyon szuper hölgyet, aki budapesti, és eddigi legkirályabb pedikűrös. (Ha érdekelne, akkor priviben megadom az elérhetőségét.)


Mellesleg sok férfi vendége van.

2013. márc. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az előzőhöz: természetesen az igényes női láb meg már "alap".
2013. márc. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha olyan a lábad, hogy otthon nem tudod kezelni, akkor igen.
2013. márc. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy a pedikűrös értsen is a körmökhöz. Rosszul vágott köröm sok gondot okozhat. A láb körmeit mindig egyenesre kell vágni és kétoldalt nem szabad kivágni, különben benő a köröm.
2013. márc. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ápoltsághoz a kéz láb körmei is hozzátartozik, éppen úgy mint a rendezett fizura, vagy a jó minőségű cipő
2013. márc. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én tudok egy jó pedikűröst ajánlani aki régóta benne van a szakmában és nagyon alapos és precíz.Nem vágja túl a benőtt körmöt csak amennyire kell.Tyúkszemet is frankón eltávolítja. Jó a só alapú talpradírja és jó masszíroz is.Szerintem ha ilyen problémád van hívjad bizalommal. Budapesten dolgozik a 7.kerületben a Dohány utca 67 szám alatt a Judit gyógyközpontban. Nyulas-Győrfy Erika a neve, száma pedig 06703474838. Menj el hozzá, vesztenivalód nincs az tuti! :)
2013. okt. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!