Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet ettől bajom?

Lehet ettől bajom?

Figyelt kérdés

4 éve belém tört a grafit ceruzám hegye ( fél centiméternyi). Elég mélyre fúródott be, és nem tudtam kiszedni és az orvos se tudta, úgyhogy bent maradt (a hegyet), és azt mondta doki nem lesz semmi bajom.

Pár napja azonban enyhe szúrást kezdtem el érezni a környékén, bár csak a bőröm felső rétegében. Lehet valami bajom?


2013. márc. 15. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most fog kilökődni. Ha még nem szívódott fel.
2013. márc. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hunhubi82 válasza:
A grafit nem mérgező, úgyhogy elvileg nem lehet bajod! Az hogy elkezdett szúrni sok mindentől lehet, de valószínű, hogy csak a szervezeted elkezdte "kidolgozni" magából! Egyik ismerősömnek autóbalesete volt és tele ment az arca üvegszilánkkal, még 5 év után is néha jön ki egy két szilánk az arcbőréből! Szerintem ne aggódj, de ha zavar menj el a dokihoz!
2013. márc. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Bátyámnak is a hátába tört a ceruza hegye, orvos nem tudta kiszedni, neki 1 év után kilökődött és ugyanúgy szúrást érzett mint te. Ha nagyon kellemetlen, menj el orvoshoz vele, az a biztos.
2013. márc. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Annyira nagyon nem szúr, csak ha erősebben megnyomom vagy hirtelen meghajlítom az ujjam. (A második ujjpercembe tört bele).
2013. márc. 15. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!