Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véres volt a székletem, ha...

Véres volt a székletem, ha elmennék orvoshoz le kell vetkőzni, mi van ha felállna ahogy matat? Illetve a fenekem is szőrös tök kellemetlen, ha leborotválom azt hiszi b. i vagyok.

Figyelt kérdés

Szóval nagyon nehezen jött ki mintha egy gömb lett volna, és friss vér jelent meg rajta. Az biztos hogy aranyerem is van, mivel régóta kitüremkedik de annyira nem vészes, és mint írtam tartok tőle hogy ahogy levetkőzik az ember, eleve iszonyatosan kellemetlen pláne ha többen is vannak, másrészt ha feláll a lompi... erre tudom az lenne a válasz hogy annyira izgul ott az ember (a másik értelemben) hogy biztosan nem állna fel, de ha mégis? És utálom hogy szőrös a fenekem, csúnya, szinte csak ott szőrös de nagyon-nagyon. Erre meg az lenne a válasz hogy látott már mindenfélét az orvos :D


Egyébként a Hemoclint használtam 1 hónapig, de semmit nem használt. Most ez a kemény széklet ahogy láttam földimogyoró volt, máskor ezzel sem volt gond....



Nagyon megijedtem hogy vért láttam, attól félek mindig hogy egyszer majd ömlik belőle szó szerint a vér...de azért az csaK NEM.



2013. márc. 16. 18:11
 1/4 anonim válasza:
Semmi sem történik. Természetes dolgok. Nuygodtan látogasd meg a dokit.
2013. márc. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ma már sok férfi borotválja a fenekét. Az az orvos, aki meg egész nap fenekeket néz látott már borotváltat is, sőt fogadjunk, hogy csak aznap nem te leszel az első borotvált segg.

Nyugodtan menj el dokihoz.

2013. márc. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Le ne borotváld a segged, minden férfinak szőrös a segge, aki épp vizsgál, annak is szőrös csak épp nem látjátok majd :) Én értem amúgy a parád, tényleg ciki lehet így belegondolva, de kb. olyan mintha azon paráznál h büdöset kakálsz XD
2013. márc. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha mindennap v. minden másnap ilyet ürítessz akkor menj dokihoz de, ha 1 hét után produkálsz sziklát akkor próbálkozz hashajtóval , paradicsom tej kombinációval, kávé az anyagcsere gyorsító
2013. jún. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!