Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen negatív élettani...

Milyen negatív élettani hatásai lehetnek 3-2 esetleg 1 havonta elfogyasztott minimális mennyiségű (50-100 mg) speednek/1-0,5 szem ekinek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy veszélyes meg minden, de én úgy hiszem, csak akkor ha az ember ész nélkül csinálja. Mindenhol csak a függőségről olvasok, ami gyorsan kialakul stb. Én magam is undorítónak találom a szintetikus drogokat, de meg kell hagyni, 1-2 bulit nagyon fel tudnak dobni, szigorúan huzamosabb időközönként. Szóval engem az érdekelne, hogy ilyen alkalmi használat esetén okozhat-e valamilyen kárt bennem, vezethet-e bármilyen mértékű függőséghez (ezt személy szerint kétlem)? Normális, építő jellegű válaszokat várok, nem mocskolódást. Köszi!

2013. márc. 17. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Mit szeretnél hallani?

2013. márc. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 an00nym ***** válasza:

[link]

kérdezz rá itt, biztosan hozzáértő választ kapsz

2013. márc. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem semmilyen. szoktam szívni, havonta többször, néha (kb. havi 1 max 2 alakalom) bedobok egy ekit,katit,kristályt, stb. direkt ügyelek rá, hogy mindig más cucc legyen, mert szerintem sokkal könnyebb függővé válni,ha mindig ugyan azt a fajtat fogyasztod. élvezhetővé teszik a szar bulit, lehet vele dumálgatni, stb. nekem semmi bajom nincsen, budapesti gimnázium tanulója vagyok 4-es átlaggal, vannak barátaim, minden rendben van a családi ügyeken kívül. sokan le fognak hurrogni, de én azt az elvet vallom, hogy mértékkel és önmegtartóztatással, önkontrollal lehet drogozni. persze a határokat meg kell szabni. 16/f
2013. márc. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!