Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Naponta többször a tarkómnál,...

Naponta többször a tarkómnál, lapockámnál, mellkasomban úgy érzem, mintha ezer tű szúrna, (égő érzés) ilyenkor megmérem a vérnyomásom, és teljesen normális. Emellett nyilalást érzek a lábamban, karomban, mellkasomban. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
58 éves vagyok, tavaly októberben jelentkezett az ingadozó vérnyomásom, és enyhe szívritmus zavarom. Azóta Covercard, Coryol, Xanax és Mirzaten gyógyszereket szedem, ami a vérnyomásomat aránylag rendben tartja. Viszont egy hete folyamatosan szédülök, hányingerem, ájulásérzésem van.

2013. márc. 25. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha azonnal elmennél a háziorvosodhoz.
2013. márc. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy elsősorban orvos segíthet, van is időpontom április 4-re. Csak az (ebben az állapotban) nagyon távolinak tűnik.
2013. márc. 25. 14:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz van időpontod április 4-re? Ilyet még nem is hallottam, ha nem, akkor oda azonnal is lehet menni.
2013. márc. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Belgyógyászhoz van időpontom. Nekem olyan háziorvosom van, aki csak beutalókat ír a megfelelő szakrendelésre. Ő maga csak ennyiben foglalkozik a beteggel.
2013. márc. 25. 14:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezzel pedig nem várhatsz!Menj el a háziorvosodhoz és kérjél tőle beutalót SBO-ra! Ott azonnal megvizsgálnak,ha Ő nem akar. Ne hagyd magad,mert az aránylag rendben lévő vérnyomás nem jó!Abból bármikor lehet infarktus,agyvérzés.
2013. márc. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, alaposan rám ijesztettél.
2013. márc. 25. 15:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Valahol ez is volt a célom. Ne adj Isten,h igazam legyen,de meg van rá az esély!Az ingadozó vérnyomásnak ezek a veszélyei. Nem érdemes vele játszani. Ezerféle gyógyszer létezik már vérnyomásra és nem mindig sikerül azonnal megtalálni,azt ami jó.De próbálkozni kell! Ha már szedsz gyógyszert,olyat szedjél,ami nem csak aránylag tartja rendben a vérnyomásod.
2013. márc. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!