Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az energiaitaltól fájhat a...

Az energiaitaltól fájhat a fejem mindig és vagyok álmos?

Figyelt kérdés
Sokat iszom mostanában és suliba minden nap alszok pár órát de állandóan fáj a fejem hiába veszek be gyógyszert. Azért iszok mert éjszaka nagyon nehezen tudok elaludni. Mindig olyan 2 óra körül alszom el. 1 hétig próbáltam normálisan élni ami nem sikerült. Mit csinálja 17F
2013. márc. 25. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt tanulj meg írni, nem fikázásból de ez "szöveg" amit alkottál...

Ne igyál több szemetet, 17 évesen még javában el kell felejteni a kávét, energiaitalt mert tök felesleges. Éjszaka nagyon nehezen tudsz elaludni ezért energiaitalt iszol? Gratulálok öcsi! Ha nehezen tudsz elaludni pörgesd fel magad egyértelmű!

Esetleg próbálj lefeküdni 11 előtt és akkor elképzelhető hogy nem alszol el a suliban... Szép hogy fáj a fejed ha kialvatlan vagy és nyomod magadba a taurint meg a koffeint ész nélkül.

2013. márc. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocs telóról vagyok. Azért iszom azt a szart mert akkor minden nap kb 11-kor mennék iskolába. Reggel kell valami ami ébren tart.
2013. márc. 25. 17:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Most már egy fokkal érthetőbb az eredeti kérdésed. Továbbra is azt mondom hogy ne igyál semmi hasonlót. Délutánonként fáraszd le magad valamivel, tanulás, sport etc. Hidd el kimerülten nem fogsz hajnali kettőig forgolódni az ágyadban.
2013. márc. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mennyit sportolsz? Én nem jutottam el ilyen szintre, mint te, hanem mikor már nem bírtam nappal ébren maradni a suliban, este meg aludni az ágyban, akkor sportolni kezdtem, jó sokat. Konkrétan onnantól minden nap biciklivel mentem a suliba. A tavaszi szünet után te is átszokhatnál erre az energiaital helyett. A reggeli sport, friss levegő felébreszt, estére pedig jól kifáradsz majd és fogsz tudni aludni. A fejfájásnak pedig búcsút mondhatsz. Hajrá! A tavaszi szünetben (ha majd nem havazik) próbáld ki az iskoláig vezető utat bringával, hogy tudd, kb. mennyi idő. Nekem egy hónap alatt amúgy sikerült megfelezni a szükséges időt, mert kiismertem az útvonalat és ezdettebb lettem.
2013. márc. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!