Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 15 éves lányom még mindig...

15 éves lányom még mindig szopja az ujját esténként. Nem tudjuk leszoktatni róla, (mondjuk már nem is annyira szeretném). Ez komoly probléma? Hogy lehetne megszüntetni? Vagy egyszer csak abbahagyja magától?

Figyelt kérdés
Szóval,minden este egy plüssállattal alszik,amit pihenés közben szagolgat,úgy hogy az ujját szopja közben.Ez babakorától így van,és nagyon nehezen alszik el enélkül.Ez lelki probléma is lehet?Volt már valakinek hasonlóban része?

2013. márc. 27. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

én öcsém 19 éves és a mai napig úgy alszik,hogy szopja a hüvelykujját,

majd csak abba hagyja egyszer,

2013. márc. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Pszichológusnál nem voltatok vele?
2013. márc. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem,szükséges lenne?
2013. ápr. 10. 22:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan ismerősöm is volt,aki még 22 évesen is néha-néha szopta az ujját!Egyébként én is 16 évesen szoktam le!

35/F

2013. ápr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
41%
Mást szopjon!;) neem szerintem magátol abba hagyja!!
2013. jún. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én 10 éves koromban szoktam csak le róla, én is a hüvelykujjamat szoptam aztán eszembejutott h nm kéne és próbáltam nem csinálni akármennyire is akartam. Most már nem is hiányzik
2018. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!