Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kidörzsölődött farkcsont...

Kidörzsölődött farkcsont mellett lehet "felfekvés"? Hogyan lehet kezelni?

Figyelt kérdés
1-2 hónapja egy testnevelés órán szőnyeg nélkül, a padlón kellett felüléseznünk. Óra után éreztem, hogy fáj a farkcsontom, de ne tulajdonítottam neki semmi jelentőséget, nyilván kidörzsölődött... Pár hete azonban felfedeztem ugyanott, a farkcsontom bal oldalán egy borsó méretűnyi hólyagot (felfekvést?). Nem fáj, nem igazán zavar-ha állok, viszont hátradőlve nem tudok ülni, mivel ez az 'izé' nyomja a farkcsontomat ami ennek következtében nagyon fáj. Pár hete kifakasztottam, akkor vérzett egy kicsit és jókora lyuk maradt utána. Azt gondoltam, hogy végre kitisztult, majd meggyógyul és bekentem Neogranormonnal. De nem így lett. Ismét olyan, mint amilyen volt... Van valakinek ötlete, hogy mi ez és mit lehetne ezzel csinálni mielőtt az orvosomnak mutogatnám a fenekem??

2013. márc. 28. 14:16
 1/3 anonim válasza:

nekem is volt hasonló, csak nekem magától akart volna kifakadni és már úgy fájt a végére, hogy kocsiba se tudtam ülni, akkor mentem el orvoshoz. Kivágták kitisztitották, állítólag ilyenkor a csont kopik, meg begyullad meg szőr meg minden ilyen ocsmány dolog van amit ki kell tisztítani.

Azóta is érzem és újból előjött, aztmonda a doki hogy műteni kell az egészet kiveszik. De ez valami rutinműtét amit SZTK-ba csinálnak nem ilyen kórházi dr houseoat képzelej el :D

2013. márc. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem felfekvés, és mivel ilyen hosszan elhúzódik, és szemmel láthatóan nem tudod házilag kikezelni, az egyetlen értelmes dolog az orvosnak mutogatni.
2013. márc. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindenféleképpen megmutatom orvosnak. :)
2013. márc. 28. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!