Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mindig mindenhol a fogyásról...

Csilla07 kérdése:

Mindig mindenhol a fogyásról lehet hallani. Mi van azokkal akik hízni szeretnének, de soha semmitől nem jön fel 1deka se? 34éves vagyok két gyereket szültem 175cm és 53kg 18éve ennyi a sulyom.

Figyelt kérdés
Szeretnék hízni. Mindig rám szólnak, hogy már megint eszel, de mégse látszik. Mit tegyek?

2013. ápr. 10. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem is így van bár én még fiatal vagyok (20éves) az ünnepek alatt sem tudok felszedni egy dekát sem csak felgyorsul az anyagcserém. Viszont én már majdnem egy éve itthon vagyok és próbálok sokat nasizni meg este 6 után enni főként. Tartalmas kalóriadús kaját enni. Plussz magamon azt vettem észre, hogy ha reggel rá tudom szánni magam a reggelire utána egész nap jobban kívánom a kaját. Így majdnem egy év alatt sikerült 5kg-t híznom:D
2013. ápr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 164cm vagyok 48kg, mosz szülés után 52. Csak akkor híztam amikor rendszeres sportoltam, mert az izom tömeget is növelt. Ja meg persze iszok fehérjeport :)
2013. ápr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Endokrinológia, mert lehet baj a pajzsmirigyeddel, vagy a hormonháztartásoddal, lehet valami anyagcsere-zavar a háttérben, özön dolog okozhatja, h valaki nem tud hízni.
2013. ápr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
másfél éve derült ki,hogy pajzsmirigy cisztám van,de azt mondták,hogy ez nem befolyásolja a hízást és a fogyást. Kórosan vérszegény vagyok (vashiányos)azt mondták ez se befolyásolja. Voltam endokrinológusnál,de semmi.Sehol semmi.De akkor miért van ez? Január óta hol feljön 1-2kg hol pedig lemegy. Mikor látom,hogy feljött 1-2kg akkor örülök,de aztán eltelik 1-2hét és le is megy az az 1-2kg.Lassan ebbe betegszem bele.Úgy szeretnék hízni legalább 10kg-ot. E miatt nincs önbizalmam,soha nem hordok szoknyát még nyáron is farmerbe járok,mert szégyellem a hosszú vékony lábam.Nem járok strandra.Vicces,de a lányom 13éves és 60kg vastagabb mint én. Mit tegyek?
2013. ápr. 11. 09:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért az durva, hogy egy endokrinológus ezt mondja, hogy a pajzsmirigy nem befolyásolja a hízást, vagy a fogyást. A cisztád miatt úgy túlműködik a pajzsmirigyed, mint a gép, ezért fogysz, az is kisebb csoda, hogy simán teherbe estél, a pajzsmirigy egy huncut szerv, ha baj van vele.
2013. ápr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
írtam üzit
2013. ápr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!