Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma volt meccsem és telibe...

Ma volt meccsem és telibe fülön lőttek (focilabda jó kemémyel 5ös méretűvel) olyan volt mint a cal of dutyban mikor gránát robban melleted ugyanúgy sípolt kicsit meg is szédültem, lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

akkor kb. 5-10 percig eggyáltalán nem hallotam rá, de folyamatos javult.Elmenyek orvoshoz?lehet h megsérült adob hárgyám?

Ne nevessetek ki hogy :"jaj má ilyentől?" meg hogy az csak labda ..

15/f



2013. ápr. 13. 22:57
 1/6 aspikami ***** válasza:
Menj el orvoshoz, aztán vegyél 1 magyar helyesírási szótárt és olvasgasd focizás helyett!
2013. ápr. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rendben,egyébként telefonról vagyok.
2013. ápr. 13. 23:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyakori,h ütés hatására a belső fülben lévő kalcium-karbonat kristályok leszakadna,ez okoz ilyen panaszokat. Szerencsés esetben ez egy idő után "felszívódik"és semmilyen teendőt nem igényel. Lehet dobhártya sérülés is. És menj el orvoshoz,gégészetre nem kell beutaló és kinevetni sem fog senki.
2013. ápr. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Menj el mindenképpen mert ha átszakadt a dobhártyád és egy csepp víz is belekerül a füledbe akkor abból 100% középfülgyulladás lesz!
2013. ápr. 15. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi nektek,voltam orvosnál azt mondta hogy semmi komoly, 2#. Válaszíróak volt "igaza" az történhetett.reggelre már minden okés volt de azért elmentem
2013. ápr. 15. 17:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Jól tetted. Ha bármikor van valami,inkább menj el feleslegesen,minthogy elbagatellizálj egy komoly bajt!

Márpedig,ha focizol valószínűleg lesz ilyen :)

2013. ápr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!