Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Legyszi segitetek? Hízni...

Legyszi segitetek? Hízni szeretnék. Csufolnak. (lent) (? )

Figyelt kérdés

tobbx is megjegyzest tettek ismeroseim, pl.: "tul gebe vagyok", "nincs alakom, egyenes vagyok"....

akartam hizni. de csak a hasamra hizok. lehet ezen valtoztatni, hogy legyen egy kis husi a combomon, karomon?

lehet h az eletkorom valtozasaval ez megvaltozik?


13/L



2013. ápr. 17. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány kg vagy?
2013. ápr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is igy voltam ezzel. en is 13 vok lany, most 34 kilo, s mindenki mondta h milyen sovany vagyok. Anyum azt mondta, hogy idovel ez megvaltozik, o is ilyen volt, de engem akkor is zavart. En azt ajanlom, h ne hizzal, attol csak hajas leszel, hanem sportoljal, attol eros leszel. En kiprobaltam egy sportot, az a neve, hogy padel, olyan, mint a tenisz, csak kisebb palyaval, es mas utovel, gyonyoru bicepszeim lettek, vagy fussal, hogy a labad legyen eros. Tehat vegulis az en velemenyem az, hogy az evessel nm ersz el semmit, csak kover leszel. Inkabb sportolj.
2013. ápr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

a masodik vok

Kulonben pl. anyud gyerekkoraban sovany volt, most milyen, lehet h ha sovany volt s most mar formas alakja van akkor te is igy leszel vele.

Kulbrn ha nagyon akarsz hizni akkor ne tomd magad mekis kajaval mert attol csak hajad meg narancsborod lesz. Etkezz egeszsegesen, egyel salatakat meg sok gyumolcsot, etkezz rendszeresen.

2013. ápr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!