Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sárgás, folyós trutyi a...

Sárgás, folyós trutyi a székleten illetve széklet nélkül, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Hasonlít a rostos narancsléhez ami vízzel fel van higítva,pedig már nagyon régen nem ettem vagy ittam sárga dolgot!

Igaz szinte minden nap eszek édességet,de eszek rost kenyeret és hozzá zöldséget.A főt éttel sem befolyásol, ha eszek ha nem ugyan olyan a székletem és inkább kosebb darabkák,mint 1 nagy!


2009. szept. 25. 12:56
 1/6 A kérdező kommentje:
javítás:kisebb darabkák!
2009. szept. 25. 12:59
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ez a trutyi nyálkás, akkor bélfertőzésed lehet. Szerintem menj orvoshoz, ő többet fog tudni mondani.
2009. szept. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kicsit "buborékos", olyan mint ha pezsgőtablettára egy kis vizet öntenént!
2009. szept. 26. 20:21
 4/6 anonim válasza:
menj azonnal orvoshoz
2009. szept. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Doroti :) válasza:

Menj azonnal orvoshoz. Szerintem ebből még baj is lehet. De majd légyszíves írd meg, hogy mit mondott az orvos.


Köszi: D.

2010. aug. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem voltam dokinál,de azóta elmúlt.Most időm se nagyon lenne orvoshoz,de majd ha megint lesz akkor majd megpróbálok eljutni az orvoshoz és akkor megírom.
2010. aug. 24. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!