Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Székletürítéskor távozik a...

Székletürítéskor távozik a szervezetemből valamiféle kellemetlen szagú váladék is. Elmentem orvoshoz, azt javasolta életem végéig egyek zabkorpás-élőflórás joghurtot. Szerintem nem lehet egy problémát ennyivel elintézni. Vannak esetleg sors társaim?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 2 hónapja gennyszagú a székletem, de én nem tapasztaltam semmilyen váladékot. 3 hete pedig székrekedésem van.
2013. ápr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy és milyen dokinál voltál?
2013. ápr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyél minimum egy hétig rostokban gazdag étrendet, sok szilvát, körtét és el fog múlni. Ha 50 év feletti vagy, egy Colonix rostos béltisztító kúrát is csinálhatsz.
2013. aug. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elősször is cserélj orvost! Ritka idióta lehet! A váladékozás gyulladásra utal. Aminek több oka is lehet. Ezt ki kell rendesen vizsgálni! Lehetsz liszt vagy laktóz érzékeny is. Náluk gyakori a gennyes folyás, mert gyulladás van a bélben. De ezt látatlanba nehéz megmondani. Menj el gasztroentológushoz! Vesz törletet csinál tükrözést. Ha gyakori hasmenésed van, és a hasmenés nagyon büdös, akkor az lehet a hasnyálmirigy elégtelen működésétől is. Minnél hamarabb vizsgáltasd ki!
2014. márc. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megkristályosodott ugyan bennem a vér amikor a soraidat olvastam, de ez legalább már egy út amin elindulhatok...
2014. ápr. 2. 10:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Nagyon nagyon remélem olvasod ezt itt, nagyon megijesztett itt az előző kommentje, nekem is volt ilyenem, most már nem először. Szellentéssel jött egy kevés ilyen. Mi volt nálad?

2022. nov. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!