Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akkor most mikor kell orvoshoz...

Akkor most mikor kell orvoshoz menni? Én már nem értem, ezt az egész h1n1 dolgot.

Figyelt kérdés

Eddig azt mondták ha influenza szerű tüneteid vannak irány az orvos.Vagy legalábbis hívd ki.

De ha nincs láz, nem is gondol az ember influenzára,legalábbis én nem.Hiszen az influenza velejárója a láz nem?

A tegnap hallott eset azonban elbizonytalanított.Most akkor is menjek dokihoz, ha csak náthás vagyok, és kapar a torkom?

Már nem tudom mikor mit kell tenni.

A gyerekeket se vittem orvoshoz ha nincs lázuk.Vagy akkor ezek után ha csak köhög és folyik az orra akkor is irány a doki?És minden gyanús jelre?Nem fog hülyének nézni?

Vagy mit kell most tenni?Bocsi, de én már tényleg nem tudom.


2009. szept. 25. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
attól hogy nincs láz, betegség még lehet...
2009. szept. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha én náthás vagyok és fáj a torkom nem is foglalkozom vele az nem számít AKKORA betegségnek......

ha jobban érzed magad menj orvoshoz..

2009. szept. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!