Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha megrázom a fejem fel-le, vagy oldalra a rázás közben fáj a homlokom. Ha guggoló helyzetből felállok, egy pillanatra fáj a fejem a homlokrészemen és elhomályosodik a látásom. Menjek orvoshoz, vagy túlreagálom és ez normális?

Keress kérdéseket hasonló témában: fej

2013. ápr. 22. 17:45  Privát üzenet  

A válaszok
Orvos ! Mindenkeppen !

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2013. ápr. 22. 22:18 Privát üzenet
Napsugar11 nevű felhasználó válasza:

Nekem évekkel ezelőtt az arcommal volt kísértetiesen hasonló, és kiderült, hogy arcüreggyulladásom van. Lehetséges, hogy ez nálad homloküreg gyulladás. Nem voltál megfázva mostanában? Nátha???

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 2013. ápr. 22. 22:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Voltam,de abból sikerült teljesen kigyógyulnom.Ma voltam orvoshoz,azt mondtamennyek szemorvoshoz mert szerinte nagy/erős/magas (nem tudom melyik szó a megfelelő ide) a szemnyomásom.Ha a szemorvos szerint minden rendben akkor jön az ortopéd mert lehet a hátgerincemtől is akár,ha pedig az sem akkor neurológus.

# 3/9Időpont 2013. ápr. 23. 11:24 Privát üzenet
remelem nem lesz semmi komoly belole.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont 2013. ápr. 23. 21:06 Privát üzenet

A magas szemnyomás a helyes kifejezés. :)

Kíváncsi leszek rá, végül mi a baj, remélem azt is megosztod majd...

# 5/9Időpont 2013. ápr. 26. 19:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem tudják még egyelőre..

# 6/9Időpont 2013. ápr. 27. 12:41 Privát üzenet

Tehát a szemorvosnak a magas szemnyomás nem volt elegendő, és jön még a többi vizsgálat is? Orthopédia, Neurológia?

# 7/9Időpont 2013. ápr. 28. 01:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A szemnyomásom normális,17.És a látásommal sincs semmi gond,úgyhogy jönnek a további kivizsgálások.

# 8/9Időpont 2013. ápr. 28. 19:35 Privát üzenet

Köszönöm, hogy válaszoltál, írj, ha van még eredmény! Minden jót kívánok, remélem nem lesz semmi komoly :)

# 9/9Időpont 2013. ápr. 29. 07:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szed valaki Betalocot? Normális vérnyomást mennyi idő alatt viszi le?
Kedden voltam vérvételen, és még mindig fáj zsibbad a karom. Ez normális?
Mitől lehetnek ezek a fehér pöttyök? Vagy ez normális?
Egy hónappal ezelőtti műtétem óta folyamatos hőemelkedésem van 37,2-37,4, éjszaka 37. Mi okozhatja azt, hogy egy kis mozgást követően 37,6-os hőemelkedésem lesz? Normális? Egy...
Ez mennyire normális?
Az normális, ha fél10-kor vettem be 15 csepp glutamaxot, és még mindig hasmenésem van 19 órakkor? Meddig fog lenni?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!