Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 20 éves vagyok elkezdtem...

20 éves vagyok elkezdtem hizni de csak hasra máshova nem elég hülyén nézek ki vékony test nagy has. Szerintetek mit kéne tennem h ne legyen nagy hasam?

Figyelt kérdés
egyáltalán h lehet az h csak hasra hizok? miért nem hizok akkor mindenhova? mit tegyek szerintetek? ti mit tennétek a helyemben?

2013. ápr. 23. 11:28
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és fiú vagyok.
2013. ápr. 23. 11:31
 2/4 anonim ***** válasza:

akkor gondold el hogy ugyanezt lányban élem át

terhesnek néznek mindenhol...


vagyis csak néztek,mert már megy le szépen,kifejezetten hasra tornázok minden nap,és nem vacsizok.

2013. ápr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 SzilKa ***** válasza:
Ne egyel hizlalo dolgokat, mint hamburger, sult krumpli, chips, kola, stb. Kezdj el sportolni valamit.
2013. ápr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
genetikától függ hogy hova hízik az ember. hagyd el az édességeket, cukros dolgokat, napi 5x keveset és egészségeset egyél és iktass be heti 3x-4x 1 óra mozgást
2013. ápr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!