Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napkiütés ellen van vmi gyógymód?

Napkiütés ellen van vmi gyógymód?

Figyelt kérdés

Fél órát sétálgattam ma a picimmel napsütésben és mire hazaértünk tiszta kiütéses voltam és még mindig nagyon viszket. Nem múlott el pedig már jó pár órája volt.

Eddig nem volt semmi gondom, de most egyik apról a másikra ez történt.


2013. ápr. 25. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos bármilyen allergia(a napallergia is)bármikor elkezdődhet. Igyál Calcium pezsgő tablettát és,ha már nem szoptatsz bevehetsz antihisztamint is.A bőrödet csak olyan krémmel kéne kenned amiben nincs tartsító,illat-,színezékanyag. Jó lenne egy Elocomos refrigeráns,de azt csak receptre adnak.
2013. ápr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ugyan ez van velem :( 2 napja jött ki a kezemen :( és én is a fiam sétáltattam, vagy épp a nagyobbért mentünk az oviba és egyre csúnyább :( és hólyagos is bár annyira nem viszkedt nekem. De gondolom már nem lehet mint napallergia.


Pedig én mindig is nagyon jól birtam a napot. Elég el vagyok keseredve mert szeretek barna lenni és imádom a napot!!!

2013. ápr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdekes módon sokan vannak úgy,h az éveben az első napozásokkor ilyen lesz a bőrük,később viszont már bírják a napot. Lehet,h Ti is így vagytok.
2013. ápr. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!