Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Úszás + köldök piercing?...

Úszás + köldök piercing? Tanácsokat szeretnék! :/

Figyelt kérdés

sziasztok! az a problémám, hogy csináltattam köldök piercinget.. meggondolatlanul. a srác aki csinálta utána mondta hogy nem ajánlott vele a klóros víz.. nos én úszó vagyok. 2hetente verseny, heti 5 edzés. nem hagyhatom abba.. mindenki számít rám ráadásul nekem az úszás az életem! kérlek adjatok nekem hasznos tanácsokat, 2hetes pc-nél mennyi az esély hogy elfertőződik? ha leragasztom valami erős, jó minőségű, vízálló tapasszal kevesebb az esély rá? normális válaszokat légyszi! köszönöm előre is

16/L



2013. ápr. 25. 21:15
 1/3 anonim válasza:
Halii. 2 hónapig nem ajánlatos vele a klóros vízbe menni, de ha JÓL leragasztod nem fog elfertőződni.
2013. ápr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És persze úszás után fertőtlenítsd alaposan!
2013. ápr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szerintem nagyon fog fájni..fél éve volt meg a ködlök piercingem amikor úszóversenyre mentem..amikor rajt volt és fejest ugrottam a vízbe...hát eszméletlenül fájt..azt hittem,hogy kiszakadt:/ szerintem a 2hetes piercingednek se fog jót tenni:/
2013. máj. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!