Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az MRI vizsgálatra miért az...

Az MRI vizsgálatra miért az orvos kér nekem időpontot? Ez nem úgy működik, mint másnál, hogy csak egy beutalót kapok, a többit én intézem?

Figyelt kérdés
Hétfőn mennem kell beutalóért, de az orvos azt mondta, hogy csak fél 9-től menjek, mert ameddig nincsenek az MR-ben addig nem tud időpontot kérni. Ez lehetséges, vagy én értettem valamit nagyon félre?

2013. ápr. 27. 14:06
 1/1 anonim válasza:
Az MRI vizsgálat elág drága,legalábbis erre hivatkoznak,hogy miért azt nem tudom.Nekem a fiam halálos betegségben szenved,mondták ök"gerinferdülés" 18 év alatt azonnal ment az MRI:CT utána érdekes már 4 7 honapos elöjegyzéssel,akkor most mi van?LERÁZNI A BETEGET.Vagy fizetsz vagy nem kerülsz elörébb a várolistán.Korházban voltam tüdögyulladással kétszer volt ct.ém pedig már felszivodott.akkor minek?
2013. máj. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!