Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit sportoljak? /bővebben lent/

Mit sportoljak? /bővebben lent/

Figyelt kérdés

Sportolni szeretnék, és nem tudom milyen sportot kezdjek el űzni..olyat szeretnék ami nem igazán fogyaszt, ugyanis nem vagyok valami erős alkatú.de szeretnék egy kicsit "sportosabb", erősebb fizikumú lenni..

160cm/50kg 17/L

Köszi az ötleteket:)


2009. szept. 26. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Spinning?
2009. szept. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a jóga az jó
2009. szept. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Attól függ milyen sportágak tetszenek, ma már annyi van a palettán, hogy nehéz is választani. Én inkább csak a klasszikus sportokról írok.


Ha szereted a vizet, ajánlom az úszást, mert erősíti a légzőizmaidat és szép testet tud adni egy rendszeres edzésprogram, viszont elég unalmas egyesek számára.


Ha esetleg inkább a társaság vonz a sportban, akkor szerintem kezdj el teniszezni. Nagyon jó kis sport, és ha hasonló képességűekkel játszol, akkor élvezetes is! Nagyon jó alakot tud adni, és fejleszti a mozgáskoordinációdat.


Ha pedig szereted a csapatsportokat, akkor a kézilabdát ajánlom, mivel viszonylag nagy mennyiségű futás/sprint alapján működik, és sok a dobás, a végtagjaidat erősíti, és nagyon szép lábad lesz tőle.


De mondom, nagyon sok sport van ma már, érdemes megkérdezni a barátokat, hogy nekik mi a tapasztalatuk más sportokkal.

2009. szept. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Fuss Forest!Fuss!":D

A futást tudom ajánlani, mert bármikor, bárhol tudod űzni, egy kiváló sport, és remek izomzatot hoz létre, de megmarad a nőies alakod.

2009. szept. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy még plusz jó a futásban, hogy lehet egyedül és haverokkal, csendben vagy zenére.Stb.
2009. szept. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy kb. mennyit akarsz rászánni. Futás péládul ingyenes, de (szerintem) egy idő után dögunalom, úszás és tenisz drágábbak.
2009. szept. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem sok pénzt tudnék sportra áldozni sajnos:s
2009. szept. 26. 21:43
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy kis futás bemelegítésnek aztán fekvőtámasz, hasprés, guggolás. Ezekből amennyit bírsz, egy perc pihenő, aztán újra mehet amennyit bírsz, amíg kedved van. A lényeg hogy rendszeresen csináld, és jegyzeteld hogy mennyit tudsz, az használ a motivációdnak ha látod mennyit fejlődsz.

Ennyi neked biztosan elég, nekem is bőven (16F).

2009. szept. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
21:44 - Szerintem ez inkább fiúknak való.
2009. szept. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kezdj el kajakozni. Nem drága .
2009. szept. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!