Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy bőrgyógyász honnan veszi...

Apollo93 kérdése:

Egy bőrgyógyász honnan veszi észre azt, ha egy anyajegy megnőtt vagy a formája változott és esetleg később melanoma lehet belőle?

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy nagyítóval nézi a színét, formáját!
2009. szept. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szövetmintát vesz, tőlem vettek, mikor 2-t leszedettem, mert olyan helyen voltak, ami kockázatos (folyamatos súrlódásnak voltak kitéve, és ki voltak dudorodva, az egyikbe bele is kaptam és kicsit kivérzett), szerencsére nem volt komoly gond, negatív lett a szövetminta vizsgálat eredménye, de lehetett volna, mert több nagyobb is van, szóval mondták, hogy figyeljek oda ezekre, ha észreveszek a többin változást, menjek azonnal. Eddig még nem vettem észre problémát, azt a 2-t viszont muszáj volt leszedetni.
2009. szept. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1. nekem megnéztem és mondta, hogy le kéne szedni. Másnap le is kapott 3-at. :)
2009. szept. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
És volt vele valami gond?
2011. jún. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!