Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bevettem 10paracetamolt...

Bevettem 10paracetamolt (Panadol extrat 500mg), nem az elso alkalom, maskor sokkal tobbet vettem de de nem volt semmi bajom. Most megis, mi lesz meg?

Figyelt kérdés
Most pedig felkeltem az ejszaka kozepen, nem tudtam aludni, hasmenesem volt reggel szinten. Elegge remegek. Mi tortenhet meg? Termeszetesen utannaolvastam es azt irja hogy rongalja a majat, es halalhoz vezet. Ezt mind ertem is, de kivulrol mit erzek majd? Rosszullet, szedelges? Vagy micsoda? 10tabletta biztosan nem okoz halalt. a valaszokat elore is koszonom.

2013. ápr. 30. 07:22
 1/5 anonim ***** válasza:

HALÁLT nem okoz - legfeljebb majd ével múlva, de hogy a veséd meg a májad rövidesen tönkremegy, az garantált. És vese/májbetegen élni nem igazán nagy "élmény", és igazán gyógyítani sem lehet. Jobb, ha nem csinálsz ilyen hülyeségeket.


De egyébént nem világos elöttem, hogy minek veszel be ilyen sok fájdalomcsillapítót - ha egy-két tablettától nem javul, akkor tiz-tizenöttöl sem fog. Ilyen esetben az az értelmes, ha elmégy orvoshoz és töle kérsz segitséget.

2013. ápr. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
meddig fog ez a russzullet tartani? osszeesni tudok tole?
2013. ápr. 30. 07:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért is tetted???
2013. ápr. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem tudom megmondani. A legutobb amikor tobbet vettem be az olyan 'olvast hogy igy meg lehet halni, ugyanmar probaljuk meg' volt. Most pedig... nemtudom meg e lehet erteni, de gyogyszerekkel buntetem magam ha tul sokat eszem. igen tudom hogy nem jo, de eddig sosem tortent semmi. most pedig szornyen erzem magam. nem vagyok buszke ra, de nem is a megszolasojert irtam le.
2013. ápr. 30. 08:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menj, de sürgősen.
2013. ápr. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!