Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van-e olyan kenőcs, amitől...

Van-e olyan kenőcs, amitől elmúlik a bőr jóindulatú daganata? Megoldható-e műtét nélkül?

Figyelt kérdés

#bőr #daganat #naevus #bőr jóindulatú daganata
2013. máj. 1. 20:50
 1/4 Napsugar11 ***** válasza:

Szerintem nézd meg ezt az oldalt és töltsd le azt az ebook-ot.

[link]

2013. máj. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt mondta a bőrgyógyász ne napozzak, ne kenegessem, ne nyúljak hozzá. Apró, naevus. Az a baj, hogy nem tudom, hogy jó lesz-e a kenőcs és azt sem, hogy nem csinálok-e hülyeséget azzal. Nem fáj, nincs bajom vele. Most még igen, de később biztosan nem engedhetem meg magamnak. Az a baj, hogy sok van. Még ezután is ez a kenőcs ajánlatos?
2013. máj. 2. 19:04
 3/4 Napsugar11 ***** válasza:

Őszinte leszek, fogalmam sincs. Azt tudom, hogy rosszindulatú daganatos betegek használják, az oldal szerint eredménnyel, de nem ismerem a kenőcsöt. Csak abból tudok kiindulni, amit olvastam róla, ill. itt van egy link, aminél nem találtam kontakt személyt, de van egy szegedi doktornő, aki állítólag használja, ahogy láthatod.


[link]

2013. máj. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor inkább egyszerűbb megfogalmazást használok. Mikor leszek újra sima bőrű? :)
2013. jún. 12. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!