Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Utalhat cukorbetegségre?...

Utalhat cukorbetegségre? Állandóan szomjas vagyok, egy nap 3 liter víz lecsúszik minimum. Már nincs olyan nap, hogy ne kívánnám az édeset.

Figyelt kérdés
Ezek a legfőbb gondok,amiért cukorbetegségre gyanakszom.van tíz kiló feleslegem.21l
2013. máj. 2. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerübb, ha az orvosnál csináltatsz vérképet. De a legtöbb gyógyszertárban is van gyorsteszt, ott megcsinálják, ha gyanus, akkor meg el kell menned orvoshoz.
2013. máj. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!még nem is hallottam ilyen gyorstesztről!drága dolog ez?(ha igen az sem baj,kicsit be vagyok parázva,hogy hátha beteg vagyok)
2013. máj. 2. 17:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Éjszaka is felkelsz inni többször?
2013. máj. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem kelek fel,de ha megébredek iszok pár kortyot,ez gyerekkori megszokás.de közvetlenül lefekvés előtt és után azonnal pisilnem kell...jobban idegesít ez az édes utáni vágy,sosem voltam ilyen típusú
2013. máj. 2. 17:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.Egy ismerősöm mielőtt kiderült hogy cukros naponta kb. 9 l vizet ivott meg!A végén 30 valahányas cukorral vitték kórházba.
2013. máj. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Káliumhiány is okozhat ilyent, egy vérképet nézessél mindenképpen, abból ki fog derülni, ha ez, ha az.
2013. máj. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy teljes vér és vizeletvizsgálatot kéne csináltatnod.
2013. máj. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!