Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1 hónapja focizás közben volt...

1 hónapja focizás közben volt egy esésem, és le horzsoltam az arcomat, ami után nyom maradt (sötétebb a bőrfelszín egy foltban). El fog tűnni? Ha igen mennyi idő múlva? És valamivel fel tudnám gyorsítani ezt a folyamatot?

Figyelt kérdés

2013. máj. 2. 20:20
 1/2 anonim válasza:
Én ha sebem van mindig bevizezem egy kicsit párszor és ha befehéredett egy kicsit akkor nekem megmaradt de ha nem végleg eltűnt.Pl.: Most is itt fekszek az ágyban 3 napja akkorát estem és szinte lejött a bőr a lábamról egy 20x30cm foltban. Az egész befehéredett mikor lemostam. Nem tudom van-e köze hozzá vagy ez nekem csak véletlen. De az a lényeg ha mikor lemostad befehéredett akkor az marad és ajánlom , hogy ha így van keress ismerőst aki megmutatja ,hogy tüntesd el sminkel ha nagyon zavar.(Ez jó hosszú lett:D)
2013. máj. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de pont a kérdésekre nem válaszoltál :/
2013. máj. 3. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!